NASI PREZENTERZY

     Afrodyta    E-Mail: afrodyta@slonskieradiohitmix.eu

     Basienka   E-Mail: basienka@slonskieradiohitmix.eu

       Tesia       E-Mail: tesia@slonskieradiohitmix.eu

      Wiesia      E-Mail: wiesia@slonskieradiohitmix.eu

       Gosia      E-Mail: gosia@slonskieradiohitmix.eu

      Bozyna     E-Mail: bozyna@slonskieradiohitmix.eu

     Uszatek     E-Mail: uszatek@slonskieradiohitmix.eu

    Rajmund    E-Mail: rajmund@slonskieradiohitmix.eu

       Josef        E-Mail: josef@slonskieradiohitmix.eu

        Reno       E-Mail: reno@slonskieradiohitmix.eu

      Berblik       E-Mail: familok@piekarskifamilok.pl

      Marek        E-Mail: marek@slonskieradiohitmix.eu

Administrator strony - Artur       

E-Mail: admin@slonskieradiohitmix.eu

Redakcja Radia  -  Saper           

E-Mail: redakcja@slonskieradiohitmix.eu

Słuchaj Nas

Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 42697

Statystyki i godzina

Teraz gramy



Reno i jego Przeboje

Reno

Reno





LICENCJA GEMA DE 136622151 i GVL

Reklama

kontakt

 

Telefon do radia tylko

"audycje na telefon"

0048/324450372